FoodNet Kas yra mano prekės
Kas yra mano prekės
Dažnai perkant internetu patogu turėti asmeninius prekių krepšelių ruošinius. Jūsų patogumui suteikiame galimybę susikurti dažnai perkamų prekių krepšelio ruošinius. Jų galite turėti kiek tik norite: suformuokite reguliarių pirkinių krepšelius!
Turintiems savo prekių krepšelio ruošinį, nereikės kaskart visų produktų surinkti po vieną. Atsidarę ruošinį galėsite paprastai jį koreguoti ir pritaikyti konkrečiam apsipirkimui.
Kaip naudotis prekių ruošiniais?

1. Pagrindiniame meniu pasirinkę „Mano duomenys / Krepšelių ruošiniai“ išvysite krepšelių ruošinius ir pastaruosius Jūsų pirkinius. Jūs galite peržiūrėti ir naujinti savo ruošinius, įtraukti ruošinio prekes į krepšelį bei tęsti pirkimą.

2. Krepšelio ruošinį galite sukurti ir pirmame apsipirkimo žingsnyje, kai visas norimas prekes būsite surinkę į savo el. prekių krepšelį. Po Jūsų prekių sąrašu yra ikona, leidžianti išsaugoti pirkinių krepšelį kaip ruošinį. Tuomet prekių sąrašas gali būti priskirtas jau esamam ruošiniui arba galite akimirksniu susikurti naują, pasirinkę galimybę „Kurti naują ruošinį“. Išsaugotas prekių krepšelis atsiras „Krepšelių ruošiniai“ aplinkoje.

3. Aplinkoje „Manos prekės“ bus matomos visos jūsų mėgstamos prekės.